Володимир Продивус одноголосно переобраний на посаду президента Федерації боксу України!

Сьогодні, 17 грудня у Києві відбулася звітно-виборна Конференція Федерації боксу України. Засідання головного органу управління ФБУ пройшло відповідно до вимог  Статуту Федерації за участю офіційних спостерігачів від Міжнародної боксерської асоціації (IBA) та Міністерства молоді та спорту України.

Зареєстрованими делегатами Конференції були підбиті підсумки діяльності Федерації боксу України за минулий період. Зі звітом про роботу організації виступив діючий президент ФБУ Володимир Продивус. Системну та планомірну діяльність з розвитку боксу в Україні під його керівництвом схвально оцінили усі присутні.

Учасники Конференції визначили основні напрямки діяльності ФБУ на майбутнє. Важливим питанням порядку денного стали вибори органів управління Федерації боксу України. Одноголосним рішенням делегатів Конференції Володимир Продивус був обраний на посаду президента ФБУ на наступні чотири роки.

Кандидатуру Дмитра Шенцева також одноосібно підтримали для обрання першим віце-президентом ФБУ. Також були обрані віце-президенти ФБУ та склад Виконкому. Генеральним секретарем ФБУ переобрано Іллю Гуровича.

Також делегати Конференції розглянули питання непоодиноких порушень своїх статутних обов’язків з боку деяких колективних членів ФБУ. Правомірну оцінку цим порушенням ще належить дати іншим органам Федерації боксу України.

17-12-2021