Президент ФБУ Володимир Продивус та віце-президент Михайло Поздняков зустрілися з керівництвом Федерації боксу Франції

Президент Федерації боксу України Володимир Продивус та віце-президент ФБУ Михайло Поздняков зустрілися з керівництвом Федерації боксу Франції.

Зустріч керівників федерацій відбулася в Парижі, куди українська делегація вирушила з робочим візитом в рамках налагодження міжнародних зв`язків.

Французька сторона була представлена Домініком Нато – президентом ФБФ, колишнім боксером, чемпіоном Франції у суперважкій вазі у любительському та професійному боксі, Валері – головою міжнародного департаменту Федерації боксу Франції, а також Міхді Нішаном – головним тренером французької збірної. В рамках спілкування сторонам вдалося обговорити наступні питання:

— Участь українських національних збірних серед школярів, юніорів та молоді в навчально-тренувальних зборах, а також міжнародних турнірах у Франції в 2022 році. Перші спільні збори заплановані на літо 2022 року. Окрім того, до Олімпійських ігор у Парижі команди теж готуватимуться разом.

— Проходження Національною збірною України з боксу адаптаційного періоду у Франції напередодні Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

— Проведення двох матчевих зустрічей між збірними України і Франції на території кожної з країн. Перший турнір буде проведений вже у кінці січня 2022 року.

— Обмін суддями для участі в національних чемпіонатах.

Підсумками зустрічі з керівництвом французької федерації поділився президент ФБУ Володимир Продивус.

«Ми надзвичайно вражені теплим та привітним прийомом, який влаштували нам французькі колеги. Налагодження міжнародних зв’язків — один з пріоритетів моєї роботи як керівника ФБУ. Питання співтовариства з французькою федерацією актуальне як ніколи. Адже саме у цій країні вже за два з половиною роки відбудуться наступні Олімпійські ігри, до яких наша Національна команда збирається підійти у всеозброєнні і буде налаштована завоювати чимало медалей.

Про те, як забезпечити нашим спортсменам комфортні умови для тренувань — потрібно думати вже зараз! І я дуже радий, що нам вдалося дійти взаєморозуміння з очільником ФБФ про проведення спільних зборів та матчевих зустрічей між українськими та французькими боксерами. Переконаний, що лише в умовах здорової конкуренції з іноземними командами наші спортсмени будуть прогресувати, підвищувати свій рівень та претендувати на найвищі місця на престижних змаганнях», — зазначив президент ФБУ Володимир Продивус.

08-12-2021