Президент ФБУ Володимир Продивус зустрівся зі спортсменами і тренерами національної збірної України

У вівторок, 18 січня на олімпійській базі «Конча-Заспа» відбулася зустріч президента Федерації боксу України Володимира Продивуса зі спортсменами і тренерами Національної чоловічої та Національної жіночої збірних України. Як відомо, у ці дні найсильніші боксери нашої держави проходять перший у 2022 році тренувальний збір, на якому закладається фундамент їхньої підготовки на весь змагальний сезон.

Головним турніром цього року для чоловічої збірної України на чолі з головним тренером Леонідом Лоївським буде Чемпіонат Європи, який відбудеться у травні у Вірменії. Усі зусилля жіночої команди під керівництвом головного тренера Андрія Проскурніна направлені на підготовку до Чемпіонату світу у Туреччині, який також намічений на травень. Відзначимо, що вже в лютому на провідних спортсменів «синьо-жовтої» збірної очікує участь в одному з найстаріших у світі боксерських турнірів «Странджа» у Болгарії. Саме він стане генеральною репетицією напередодні головних стартів року.

На зустрічі спортсменів та тренерів з Володимиром Продивусом були порушені питання щодо умов тренувального процесу та узгоджувалися плани на майбутнє. Цікавим та важливим рішенням керівництва ФБУ стало залучення до тренувального процесу на поточному тренувальному зборі кваліфікованого реабілітолога та фізіотерапевта, одного з тренерів збірної України з футболу, чемпіона світу 2019 року U-20 з футболу В’ячеслава Руженцева.

Крім того, члени Національної команди України привітали Володимира Продивуса з переобранням на посаду президента Федерації боксу України. На думку переважної більшості тих, хто входить до великої боксерської родини, Володимир Степанович вже довгі роки є тим локомотивом, який рухає український олімпійський бокс уперед.

Капітан та лідер чоловічої збірної, срібний призер Ігор у Токіо-2020 Олександр Хижняк від імені всіх спортсменів подякував Володимиру Продивусу, а також адміністрації олімпійського центру «Конча-Заспа» за відмінні умови, в яких перебуває команда. Боксери, за його словами, забезпечені усім необхідним для якісної роботи. Усі присутні висловили сподівання, що вже у найближчі місяці спільні зусилля функціонерів, тренерів та атлетів втіляться у завоювання престижних нагород європейських та світових чемпіонатів.

Зустріч спортсменів і тренерів з керівництвом ФБУ відвідали також представники ЗМІ. По закінченні основної частини заходу президент Федерації боксу України Володимир Продивус відповів на запитання журналістів.

– Які у вас головні очікування від змагального сезону-2022, який ось-ось розпочнеться?

– Наше основне завдання у цьому році – зібрати хорошу та потужну команду для участі в Олімпійських іграх. Я підкреслю, що у нас дуже мало часу на підготовку до Ігор у Парижі. Для цього потрібно створити міцний кістяк з перших номерів збірної, які б відчували себе дійсно командою.

– Скорочений олімпійський цикл сильно вплинув на плани формування збірної?

– Повертаючись до Ігор у Токіо, зізнаюся, що до цієї події напевно ніхто не був готовий на сто відсотків – ні організатори, ні спортсмени, ні федерації. Весь світ зіштовхнувся з величезною проблемою, такою, як пандемія COVID. Хоча, навіть незважаючи на такі  негаразди, ми все одно повернулися з Японії з медаллю – за останні 14 років ми привчили до цього всіх і не могли порушити традицію. Що стосується наступної Олімпіади у Парижі, то, можливо, нам важко буде досягнути такого результату, який українські боксери показали у 2012 році в Лондоні. Але те, що представники нашого виду спорту завоюють кілька нагород – в цьому я впевнений. У нас є чимало талановитих молодих боксерів, які вже скоро перетворяться на справжніх зірок світового масштабу!  

Сайт Федерації боксу України

19-01-2022